Dostawa i płatności

 

KOSZTY DOSTAWY:

koszty dostawy uzależnione są od wagi przesyłki. Przesyłkę dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich.

 

Zamówienie - wartość poniżej 300 zł brutto

- przelew na konto / paczka do 30 kg - kurier InPost 15,00 zł netto / 18,45 zł brutto

- płatność za pobraniem / paczka do 30 kg - kurier DPD 15,00 zł netto / 18,45 zł brutto

 

Zamówienie - wartość powyżej 300 zł brutto

- przelew na konto - kurier InPost przesyłka GRATIS

- płatność za pobraniem - kurier InPost przesyłka GRATIS

- zamówienie przekraczające 150 kg - kurier Raben (przesyłka GRATIS)

 

Zawsze staramy się, aby zamówienie towary dotarły jak najszybciej. Czas realizacji zamówienia trwa to nie dłużej niż 2-3 dni od momentu przyjęcia zamówienia. Może się zdarzyć tak, że nie wszystkie produkty, które oferujemy w sklepie internetowym są dostępne w naszym magazynie. Wydłuża to czasami proces zamówienia o kilka dodatkowych dni. Jeśli spotkają nas jakieś trudności i nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia w przewidzianym czasie, poinformujemy Cię o tym!

SPOSOBY PŁATNOŚCI:

sklep internetowy bico-kolka.pl firmy BICO sp. z o.o. oferuje 3 formy płatności:

Przedpłata na konto - po przyjęciu zamówienia otrzymacie Państwo dane do dokonania płatności na wcześniej podany e-mail. Jako tytuł przelewu należy wpisać „Zamówienie internet + Id zamówienia”. Id zamówienia wyświetli się na stronie od razu po poprawnym złożeniu zamówienie oraz w emailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia (poń. - piąt. od 8 do 16). Po przelewu na nasze konto zamówienie zostanie wysłane. W przypadku, gdy nie otrzymamy przelewu w ciągu pięciu dni roboczych, będziemy zmuszeni anulować zamówienie.

Płatność za pobraniem - płatność za pobraniem oznacza, że za przesyłkę płaci się gotówką lub kartą bezpośrednio kurierowi, przy wręczaniu paczki.

Odbiór osobisty - oznacza, że zamówiony towar odbiera się własnym transportem i płaci gotówką bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Białymstoku 15-620 ul. Elewatorska 13.

Zgłoszenie się do Punktu Odbioru Osobistego dopiero po otrzymaniu od nas maila z informacją, że zamówienie jest w pełni skompletowane i gotowe do odbioru.

 

DANE DO PRZELEWU:

Nazwa: BICO Sp. z o.o.
Adres: ul. Elewatorska 13, 15- 620 Białystok
Bank: PEKAO S.A.
Nr konta: 59 1240 5211 1111 0000 4922 3637
Tytułem: Zamówienie internet + Id zamówienia

Nasz sklep internetowy posiada polski rachunek bankowy w banku Pekao SA.

 

Rabaty:

Rabaty przydzielane są indywidualnie na podstawie wielkości i częstotliwości zamówień. Jeżeli planujesz większe zakupy skontaktuj się z nami, ustalimy dla Ciebie indywidualne warunki.