O firmie

 

Witamy w naszym sklepie internetowym z bogatą ofertę handlową dotyczącą rożnego typu kół, kółeczek i zestawów kołowych.

Jako sklep internetowy firmy BICO sp. z .o.o. prowadzimy detaliczną jak i hurtową sprzedaż kół, zestawów kołowych oraz ogumienia przemysłowego.

Proponujemy Państwu koła gumowe, plastikowe, żeliwne, poliuretanowe, poliamidowe, koła z bakelitu (na wysoką temp.), koła z atestem (do piekarni), obrotowe, obrotowe z hamulcem, stałe, rolki do wózków paletowych, kółka meblowe, koła to taczki (pompowane oraz piankowe), koła do rusztowań, koła to różnego typu wózków transportowych, koła przemysłowe itp. W ofercie posiadamy również koła pompowane, opony, dętki oraz felgi.

Specjalizujemy się w dostawach kół i zestawów kołowych do różnych celów. Nasze koła wykorzystywane są najczęściej w transporcie wewnętrznym, budownictwie (rusztowania), meblarstwie oraz w wielu innych gałęziach gospodarki.

Mamy nadzieje, że nasz asortyment spotka się z Państwa zainteresowaniem w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

 

>> Dane do rozliczeń.

 

Rabaty:

Prowadzimy również sprzedaż hurtową. W ramach nawiązanej współpracy oferujemy korzystne warunki handlowe a w tym dogodne terminy płatności, rabaty oraz szybką dostawę. Jeżeli planujesz większe zakupy skontaktuj się z nami, ustalimy dla Ciebie indywidualne warunki.